यहाँ एक कम-फ्याट, उच्च फाइबर स्प्लिट-मटर सूप हो जुन गर्मी र भरिएको छ। केहि वोसो क्यालोराहरू बचत गर्न यो विभाजित-मटर सूपले हम समावेश गर्दैन, जसले यो सूपलाई ठूलो शाकाहारी छनोट पनि प्रदान गर्दछ, प्रदान गरेको छ, तपाईंले चिकन भाइरसको सट्टामा सब्जीको काँध प्रयोग गर्नु भएको छ।
यो सूप एक उत्तम लंच विकल्प बनाउँछ सबैलाई यसको साथ केहि पुरा अनाज रोटी छ, र यदि तपाईं विशेष गरी भोका हुनुहुन्छ, साधारण vinaigrette ड्रेसिङ संग हरियो सलाद जोड्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच canola तेल
- 2 लसुन लौह, मिनिसिङ
- 1 प्याज, पतला कटा
- 1 ठूलो गाजर, diced
- 1 खानीको काँठ, कटाई
- 1 सानो रस आलु, खुर्सानी र टुक्राहरु मा काट
- 4 कप वसा रहित, कम-सोडियम चिकन वा सब्जी शरद
- 2 कप पानी
- 1/1 कप कपडा सुकेको हरी मटर
- ताजा जमीन कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो बर्तनमा हीटको तेल।
- Sauté लहसुन, प्याज, गाजर र कालोरी 3-4 मिनेटसम्मसम्म नरम नभएसम्म।
- आलु, भाइरस, पानी, र सूखिएको मटरहरू थप्नुहोस्।
- एक फोडा ल्याउनुहोस्, त्यसपछि कम गर्न, गर्मी र 45 मिनेट को लागि उबाल को लागि गर्मी को कम।
- सूप छोटो छोटो पार्नुहोस्, त्यसपछि एक ब्लेंडरमा स्थानान्तरण गर्नुहोस् र सुचारु सम्म मिश्रण गर्नुहोस्।
- मौसमको स्वाद।
प्रति सेवा: कैलोरी 220, फैट 26 बाट क्यालोरी, कुल फैट 3 ग्राम (वसा 0.3 ग्राम), कोलेस्ट्रोल 0 एमजी, सोडियम 74 मिलीग्राम, कार्बोहाइड्रेट 37 ग्राम, फाइबर 14.2, प्रोटीन 13.7 ग्राम
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 163 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 520 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 29 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 7 g |