यो फल आधारित बार्बेक्यू ससले मिश्रणको लागि मिठो र गर्मीको सही मिश्रण लगभग कुनै पनि प्रयोगको लागि उत्तम चटनी बनाउँदछ। Habanero गर्म चटनी संग राम्रो स्ट्रबबेरी जाम को चीनी जोडी गरेर, तपाईं एक गहिरो स्वाद पाउनुहुन्छ जो स्वाद स्वाद मा थप्छ। यो बारबेक्यू सस चिकन र सुँगुर को लागि एकदम सही छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप स्ट्रबबेरी जाम
- 2 लिम (ईश्वर र रस)
- 1/4 कप पतली सोया सस
- 1/4 कप अदरक (पतला मिनी)
- 1/4 कप टकसाल (ताजा, मिनी)
- 2 tablespoons
- habanero गर्म चटनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सामग्री मिलाउनुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्।
- यो यसमा शंकु भएको कारण देखि, ग्रीक खानामा ब्रश नगर्नुहोस् जब सम्म तिनीहरू लगभग ग्रिल छोड्न तयार छन्।
नोट:
यो मीठो र मसालेदार चटनी ठूलो काम गर्दछ जस्तै एक असाधारण र एक बारबेक्यू चटनी।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 6 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 188 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |