यो एक रोचक ककटेल हो जुन हेलोवीन पार्टनरहरूको लागि एक महान नवीनता हो र यो छ, पक्कै पनि केहि चीज भन्दा बढी गीमर छ, तर यो हेलोवीनको बारेमा राम्रो छ।
"माढक" लेम पाङ्ग्राहरू हो जुन अन्य सामग्रीहरूसँग एकैचोटि मात्र मिश्रित हुन्छन्, टुक्राहरू र यसलाई फ्लोट गर्ने भागहरूमा पुरानो चक्कुहरूको विचार सिर्जना गर्दछ। तपाईंको बीउ भित्र पनि अज्ञात प्राणी निकायहरूको नजरको लागि केही जामुन, अङ्गुर वा सेब स्लाइसहरू थप्नुहोस्। चाल सामान्यतया सुचारु नभएसम्म सम्मिश्रण नगर्ने हो, चीजहरू माथि उठाउन र बिस्तारै सँगै मिलाउन पर्याप्त हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप बर्फ
- 2 औंस
- वोडका
- 4 औंस
- क्रेनबेरीको रस
- 2
- लेम पाङ्ग्राहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरूलाई ब्लेंडरमा राख्नुहोस् (लिम पहाइहरू सहित)।
- 3-5 सेकेन्डका लागि मिश्रण गर्नुहोस् (सामग्रीहरू पूर्ण मेल खाने छैन)।
- एक ठुलो हावाइड वा मार्जारिता गिलास तान्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 669 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 98 मिलीग्राम |
| सोडियम | 78 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 57 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 44 जी |