यो कंक्रीक नुस्खा शुष्क र कुरकुरा बनावट भन्दा धेरै र पारदर्शी पक्षमा अधिक छ कि धेरै पारंपरिक व्यञ्जनहरु सुविधा। यो क्यान्डब्रेड नुस्खा बनाउन यो एकदम सजिलो छ जुन सधैँ रेभेट समीक्षाहरू हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप मक्खन (पिघलिएको)
- 2/3 प्याला दाँत चर्को
- 2 ठूलो अन्डा
- 1 कप तितली (खट्टा राख्नु अघि शेक कंटेनर)
- 1/2 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1 कप पहेंलो कर्नेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्वोत्तर ओवन 375 एफ सम्म
- एक ठूलो मिश्रण कटोरा मा, पिसाब मक्खन र शर्करा सँगसँगै बिस्कन्छ। संयुक्त सम्म अण्डा र बिस्क जोड्नुहोस्। तितली र बेकिंग सोडा जोड्नुहोस्, र जोड्नुहोस्। आटा, cornmeal, र नुन थप्नुहोस्। स्पट्युला प्रयोग गर्दा मात्र मिश्रण नभएसम्म। मिश्रण नगर्नुहोस्।
- बल्ल बल्ल एक झरना 8 इन्च स्क्वायर प्यानमा वा समान आकारको कास्ट आयरन स्किलेट। 35 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा बीचमा दाँतपट्टि घुसाउँदा सफा आउनेछ। कटौती गर्न कम्तिमा 15 मिनेटको लागि शान्त गरौं।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 298 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 131 मिलीग्राम |
| सोडियम | 300 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 6 g |