यी सजिलो, स्वादिष्ट क्लस्टर कैंडीहरू बनाउनका लागि चकलेट-मुक्त चकलेट र नट मिश्रित हुन्छन्। मलाई बादाम र काजू प्रयोग गर्दछु, तर तपाईले मनपर्ने कुनै नट बदल्न सक्नुहुन्छ। "मधुमेह" वा "चीनी-मुक्त" चकलेट खरिद गर्न निश्चित हुनुहोस् (शिकारीको साथ बनाइयो), चहचहाना चकलेट छैन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5.6 औंस चीनी-मुक्त चकलेट (दुई 2.8-औंस बारहरू)
- 1 कप नट (कोमल कटाई)
- वैकल्पिक: 1/3 कप नट halves (सजावट को लागि)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एल्युमिनियम पन्नीलाई यो लिङ्ग गरेर पाक पाना तयार पार्नुहोस्।
- सानो टुक्रामा चीनी-मुक्त चकलेटलाई चोर्नुहोस् र यसलाई माइक्रोवेव-सुरक्षित कटोरामा राख्नुहोस्। माइक्रोवेव पिघ्न नसक्ने, प्रत्येक 45 सेकेण्ड पछि थकित गर्न रोक्न उत्प्रेरित। चकलेट अधिक पिघिसम्म माइक्रोकवबाट हटाउनुहोस्, र जबसम्म यो पुरा तरिकाले पिघ्न र सुचारु नभएसम्म रोइरहेछ।
- पिघटिएको चकलेटको माथि माटो राख्नुहोस्, र जब सम्म कि कैंडी राम्रोसँग मिल्दो हुन्छ र सबै टुक्राहरु लेपित हुन्छ।
- एक चम्मच प्रयोग गरेर, तैयार बेकिंग पानामा सानो चम्मचको कैंडी छोड्नुहोस्। यो नुस्खाले लगभग 2 दर्जन 1 इन्च क्लस्टर बनाउनेछ।
- यदि चाहियो भने, चकलेट अझै अझ गीला छ, जबकि प्रत्येक क्लस्टर माथि सजावटी अखरोटको साथ।
- चकलेट सेट गर्न 20 मिनेटको लागि फ्रिजमा कैंडी राख्नुहोस्। एक हप्ता सम्म फ्रिजमा एक वाइटलाइट कन्टेनरमा भण्डार गर्नुहोस्।
थप शुगर डेसर्टहरू
चिनी नि: शुल्क मूंगफली मक्खन प्रेमी डेसर्ट
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 41 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |