यी ब्रेटहरू बियर र पेपरपरकोकमा सहज हुन्छन् र उनीहरूले थप रसदार बनाइदिन्छन् र धेरै स्वादको स्वाद दिएका हुन्छन्। एक पटक ग्रिल, एक रोममा छोड्नुहोस्, माथिल्लो मनपर्ने मसाजहरूको साथ, र तपाइँसँग खेल वा कुनै अवसरको लागि एकदम सही भोजन हुनेछ।
केही मानिसहरू सोध्छन् किन म ग्रीस भन्दा पहिले स्याउसेजको परम्पराको सिफारिश गर्दछु। जवाफ यो हो कि ससुर केवल गिलिंग बाट उत्तम प्राप्त गर्न गाह्रो हुन्छ। तिनीहरू बाहिर मा जलाए, बीचमा कच्चा, वा तिनीहरू सुत्छन्। बियर र मसालेमा यी साउरेज (असाधारण सॉसेज किन्न नदिनुहोस्) खाना खाएर, सॉसेज नमी खोल्न र स्वाद उठाउँछन्। त्यसपछि ग्रिलमा एक द्रुत, तातो यात्रा सतह क्रिसमस हुन्छ, बीचमा पकाइएको बीचमा, र स्वाद र रसदार र बटुको लागि एक ब्राटवार्स्ट भर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6-8 ठूला ब्रात्टास्टस्ट
- 1 12-औंस / 350 एमएल बियर को हुन सक्छ (एले राम्रो काम गर्दछ)
- 1 कप / 240 एमएल बीफ श्वेत
- 1-2 सम्पूर्ण लौंग लसुन
- 8 पूरै मिर्चेरक
- 4 पुरा लौने
- 6-8 कठिन रोल
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो ससनीमा ब्रेटवार्स्ट, बियर, भाइरस, लसुन, कालीप्रोक र लौरीहरू थप्नुहोस्। 30 मिनेटको लागि कम गर्मीमा सिंक गर्नुहोस्।
- मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। Bratwursts हटाउनुहोस् बत्ती र स्थान ग्रिल मा लगभग 10 मिनेट को लागि, कहिले काँही बदल। भूरी सम्म ग्रिल। (यदि तपाईंले पानीको साथ छिड्कनुभयो भने तिनीहरू खसेको छाला बनाउनेछन्।)
- आफ्नो मनपर्ने सरसफाइको साथ रोलहरूमा सेवा गर्नुहोस्।
- तपाईं सूपको लागि बिरुद्ध तरल बचाउन सक्नुहुन्छ। बस, केहि महिना को लागि फ्रीजर मा एक वाटर कंटेनर मा ठंडा मिश्रण र स्टोर को तनाव।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 76 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 265 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 10 जी |