यो माइक्रोवेव कारमेल मक बनाउन एक तस्वीर हो - तपाईसँग 10 मिनेट भन्दा कम स्वादिष्ट क्यान्ड्डको मकई पाउनुहुनेछ!
कारमेल मिश्रण माइक्रोकवमा पकाइएको छ र त्यसपछि popped पॉपकर्न र कारमेल संयुक्त र माइक्रोवुड सँगसँगै हुन्छन्। यो माइक्रोवेव कारमेल मकई खेल दिन वा चलचित्र रात स्नैकिंगको लागि उत्कृष्ट छ।
यो पनि हेर्नुहोस्
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप ब्राउन शुगर, प्याक
- 1/4 कप सेतो कर्नर सिरप
- 1/2 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1 स्टिक (4 औजार) मार्जारिन वा मक्खन
- 1/2 चम्मच नुन
- POPPED मकैको 3 देखि 4 वटा चौडाई
यसलाई कसरी बनाउने?
- 1/2 देखि 2-क्वार्ट माइक्रोवेव सुरक्षित कटोरामा सोडा र पपपेड मक्का बाहेक सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्। माइक्रोवेवमा राख्नुहोस् (100% पावर) र फोडा ल्याउनुहोस्। 2 मिनेटको लागि खन्नुहोस्। माइक्रोवेवबाट हटाउनुहोस् र सोडामा हलचल गर्नुहोस्।
- पॉपपेड मक्काले खैरो पेपर किराना बैगमा राख्नु र मकईमाथि सिरप राख्नुहोस्। बैग दोहोर्याएर दुई पटक घुमाएर बन्द गर्नुहोस् र ह्याक हार्ड। 1/2 मिनेटको लागि माइक्रोवेव (100% बिजुली) मा बैगमा कुक गर्नुहोस्।
- तीव्रतालाई हटाउनुहोस् र मेक्रोवमा अर्को 1½ मिनेटमा पकाउनुहोस्। फेरि हटाउनुहोस् र फेरि हल्लाउनुहोस्। अर्को 1/2 मिनेटमा माइक्रोवेव।
- जब यसलाई यसलाई माइक्रोभवबाट हटाउनुहोस् र यसलाई ठूलो पछाडिको पकाउने पानामा ठोक्किएको पानामा राख्नुहोस्।
- कारमेल पपकर्न भण्डारण गर्दा एक अटाइटाइट कन्टेनरमा भण्डारण गर्नुहोस्।
नोट: माइक्रोवेव अपटेटेडमा भूरी किराना बैगमा नछोड्नुहोस्। कहिलेकाहीँ उनीहरूमा साना धातु कणहरू छन् र आगो लाग्न सक्छ। यो पकाउने समय मा हेर्नुहोस्।
यो एक वाटाइट कन्टेनरमा राम्रो रहन्छ, तर यदि तपाइँ यसलाई खोल्नु हुन्छ र अन्तिम हुदैन भने यसलाई निस्कन सक्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 152 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 95 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |