प्रस्तुतिमा सानो स्वाद संग ककटेललाई कसले प्रेम गर्दैन? खैर, गोबर फायर निश्चित छ। यो एक वयस्कों को लागि बनाइयो जो हररी पोटर सीरीज को आनंद लेता छ र यस फिलिम को आखिरी फिल्में, अर्थात् हैरी पोटर र डेथली होल्स भाग 2 को जश्न मनाईयो।
यसको प्रसिद्ध प्रेरणा को बावजूद, यो वास्तव मा एक स्वादिष्ट र मजेदार ककटेल हो। यो दुई सरल तरल पदार्थ, क्रीम को एक स्पर्श र केहि ओभररोम रम को बनाइन्छ जो लौ को कुञ्जी हो। आगो र ककटेलका सबै ब्रशको रूपमा , सावधानी लिनुहोस् : ज्वाला ठीकसँग बोझ गर्नुहोस् र लिङ्ग ग्लास नजिकको एकजना धेरैजना मानिसलाई अनुमति नदिनुहोस्। सावधान रहनुहोस् र आनन्द लिनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 बजे
- TY KU प्रीमियम लिकर
- 1 ओह Kahlua
- कफी मदिरा
- 1 चम्मच
- क्रीम
- 1 औजार Bacardi 151 रम
- ग्रेटेड दालचीनी का ड्यास
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा टीआई कुआ र कालोआले हिउँमा भरेर हिँड्नु भयो।
- ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
- फ्लोट क्रीम माथि पट्टी चम्मच प्रयोग गरेर।
- फ्लोट Bacardi 151 क्रीम को माथि।
- रमलाई म्याकसँग लाइट गर्नुहोस्।
- ज्वाला ज्वालाको रूपमा, केही दालचीनी आगोमा छिर्नुहोस्।
- यसलाई बाहिर राख्नका लागि आगोमा हात हाल्नुहोस्।
- हलचल दिनुहोस् र सेवा गर्नुहोस्।
Recipe Courtesy: TY KU Liqueur
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 275 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 6 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 27 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |